Поздоровляю усіх однопартійців, а особливо тепло - наших ветеранів, з нагоди двадцяти восьми років заснування Ліберальної партії України - ровесниці нашої держави.

Наш партійний шлях був і є тернистим, бо протягом новітньої історії України так і не з’явилися сприятливі умови для розвитку й становлення ліберальної ідеї.

Адже вона, ця ідея, перемагає і працює тільки там, де є свобода слова, де є свобода бізнесу, де держава працює на людину, а не навпаки.

Але нам, українським лібералам, не можна розчаровуватися, бо у нас є найголовніше - живемо і працюємо у незалежній Україні. І рано чи пізно ліберальна ідея стане ідеологією держави. Бо нема нічого вищого від людських цінностей, які нас гуртують і надихають на партійну роботу.

Щиро дякую, дорогі однопартійці, що ви, як і я, беззастережно вірите і прикладаєте значні зусилля, щоб ліберальна ідея перемогла у нашій державі. Іншого я не бачу. Не бачу якогось іншого шляху розквіту й розвитку України, у якій люди житимуть тільки тоді нормально, коли утвердиться ліберальна ідеологія і зміниться система влади.