Ліберали відстоюють головне право людини – вільно й гідно жити. Ми прагнемо гарантувати це кожному в України – незалежно від місця проживання, мови і політичних уподобань. Так досягнемо спокою та миру. 

Ліберали діють, щоб утілити принцип: гідне життя – це гідна заробітна плата, гідні пенсії, гідні соціальні послуги. Праця, ініціатива та інтелект є джерелами суспільних благ. Праця має забезпечувати кожній людині та її родині статок і впевненість.

Ліберали домагаються, аби податкова система стимулювала малий і середній бізнес, а не висмоктувала з них останні соки. Щоб громади самі формували свій бюджет і розпоряджалися землею.

Ліберали прагнуть, аби влада виконувала волю людей. Владу необхідно децентралізувати – розширити повноваження місцевих органів і зробити їх виборними та підзвітними виборцям.

Людина, її життя, гідність, права та свободи – головні цінності лібералізму. Ліберальна партія України діє, щоб оті цінності стали реальністю та були захищеними.
За нами – трьохсотрічний світовий досвід утілення ліберальних ідей. Приклад передових країн світу довів – там, де обрано ліберальний шлях, де людська гідність і свобода поставлені понад усе, там забезпечується найтриваліше та найякісніше життя громадян.
На відміну від інших політичних сил, Ліберальна партія України спирається на перевірену часом ідею та володіє знаннями облаштування держави й суспільства.
Ми не виокремлюємо якісь окремі області, працівників окремих галузей чи соціальних верств. Ми захищаємо інтереси кожного громадянина України, який прагне чесно працювати й жити в достатку в мирній країні.

Ліберальна партія України виступає за:

- пріоритет інтересів кожної людини над інтересами держави;
- децентралізацію влади та надання повноти влади і бюджетних повноважень місцевим громадам;
- забезпечення гідної оцінки праці кожного громадянина. Гідна зарплата – гідна пенсія;
- вільне започаткування і ведення бізнесу, зменшення податкового тиску, скорочення кількості контролюючих органів та їх повноважень.